Сьогодні, Кролевецький міський голова Віктор Лехман провів робочі наради з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Дата: 28.11.2022 14:44

За результатами нарад, дав відповідні доручення на цей тиждень:

📌контроль за дотриманням температурного режиму у закладах освіти, охорони здоров‘я, культури та дозавезення дров .для їх опалення.

📌контроль за станом доріг, тротуарів, пішохідних переходів розчищення їх від снігу, посипання протиожеленою сумішшю, як у місті, так і старостинських округах нашої громади.

📌контроль за благоустроєм та санітарним станом у населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття, утримання кладовищ.

📌за минулу неділю захворюваність на COVID-19 серед населення нашої громади є стабільно низькою, але прохання до жителів Кролевеччини: ДОТРИМУВАТИСЬ профілактичних заходів.

📌узгодили і затвердили графік виїзду спеціалізованого автомобіля з медичним екіпажем для надання медичної допомоги жителям сіл нашої громади на поточний тиждень.