НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

Дата: 28.11.2022 17:24

Депутатський день продовжився засіданням постійної комісії міської ради з питань бюджету

під головуванням Віктора КАМІНСЬКОГО.

👉У засіданні комісії взяли участь депутати: Дмитро БОЧАРОВ, Володимир ДЕМЧЕНКО, Олександр ДЯЧОК, Дмитро КОВАЛЬОВ, Василь МАЦАК керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ міської ради. Також, у роботі комісії взяли участь Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН та голова постійної комісії міської ради з питань ЖКГ Євген ТРИГУБ.

👉Депутати розглянули клопотання головних розпорядників коштів, які надійшли до комісії та питання, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії.

❗️Обговорили пропозиції та погодили:

📌виділення додаткових коштів для покриття незабезпеченості по виплаті заробітної плати педагогічним працівникам, яка утворилася в наслідок зменшення державної освітньої субвенції

📌потреби ЗСУ і Добровольчих формувань територіальної громади 🇺🇦

📌та інші необхідні заходи життєзабезпечення нашої громади

👉У цілому засідання постійної комісії відбулось із жвавим обговоренням та конструктивними рішеннями🤝