Відбулась чергова тридцята сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання, на якій розглянули нагальні питання життєдіяльності Кролевеччини.

Дата: 30.11.2022 16:22

Депутати надали згоду на переміщення (перенесення) пам'ятників О.С. Пушкіну та борцям за радянську владу, які знаходяться на території м. Кролевець

❗️Одноголосно погоджено виділення додаткових коштів на:

👉покриття незабезпеченості по виплаті заробітної плати а сумі 1,9 млн.грн. педагогічним працівникам, яка утворилася в наслідок зменшення державної освітньої субвенції;

👉матеріальне стимулювання технічних працівників та обслуговуючого персоналу закладів, усіх галузей бюджетної сфери;

👉потреби ЗСУ і Добровольчих формувань територіальної громади;

👉додаткове забезпечення Пунктів незламності ємностями для води та господарчими товарами,

👉на поповнення матеріального резерву (придбання паливно-мастильних матеріалів).

❗️Депутатами прийняте важливе рішення для нашої громади: План трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради на 2022-2027 роки. 🤞Прийняттю передувало – обговорення та погодження кожного пункту Плану, кожного освітнього закладу - у депутатських комісіях, фракціях, з директорами шкіл за участю працівників профспілки закладів освіти. 🤞З прийняттям цього рішення розпочинається процедура ❗️обговорення з громадськістю питання трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Кролевеччини.

💛💙Вдячні депутатам за згуртованість та одностайне прийняття інших важливих рішень життєдіяльності нашої громад