Сьогодні, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочі наради з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Дата: 05.12.2022 16:33

🤞За результатами нарад, дав відповідні доручення на цей тиждень:

👉Терміново прийняти необхідні міри для відновлення опалення у зв’язку з аварійною ситуацію, яка склалася у котельні, що по плоші Миру, яка забезпечує теплом заклади освіти

👉Директору КП «Акватермо» Віктору Однорогу при вимкненні електропостачання – максимально використати всі необхідні можливості і засоби (генератори)для забезпечення тепла у закладах освіти, охорони здоров’я та культури

👉провести перевірку пунктів обігріву, які розташовані у закладах охорони здоров’я на предмет забезпечення усіма необхідними засобами

👉Контроль за готовністю снігоприбиральної техніки, піщано-соляної суміші і при ускладненні погодних умов забезпечити розчищення і посипання доріг, тротуарів, пішохідних переходів

👉Терміново прийняти всі необхідні міри по ремонту автобусу, який курсує по міському маршруту №1 і якнайшвидшого відновлення міських маршрутів №1 і №3

👉Продовжити роботу по заключенню договорів на вивезення твердих побутових відходів із мешканцями багатоквартирних будинків та приватного сектору.

👉контроль за благоустроєм та санітарним станом у населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття, утримання кладовищ.

👉за минулу неділю захворюваність на COVID-19 серед населення нашої громади є стабільно низькою, але прохання до жителів Кролевеччини: ДОТРИМУВАТИСЬ профілактичних заходів.