з Днем місцевого самоврядування привітав нашу КОМАНДУ: депутатів міської ради, старост старостинських округів, членів виконкому, працівників апарату та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Дата: 08.12.2022 09:39

З Днем місцевого самоврядування привітав нашу КОМАНДУ: депутатів міської ради, старост старостинських округів, членів виконкому, працівників апарату та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

💛💙Щиро бажаю усім здоров’я, якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ і миру, благополуччя, добра, віри, надії, любові, успіхів і невичерпної енергії у виконанні професійних завдань НА БЛАГО ЛЮДЕЙ І ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ та Божого благословення на всі добрі справи🙏🇺🇦

🤝Щиро дякую працівникам культури і творчим колективам за прекрасні музичні вітання.

✅РАЗОМ – МИ СИЛА!

✅РАЗОМ – ДО ПЕРЕМОГИ!