ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ - ВАШ ВНЕСОК У СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ!

Дата: 12.12.2022 13:37

Звертаємось до керівників, відповідальних осіб підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, юридичних та фізичних осіб, підприємців здійснити вимкнення рекламних вивісок, вітрин, сітілайтів та вуличної реклами з елементами освітлення.

🤝Дякуємо всім, хто відповідально відноситься до ситуації та береже електроенергію.

Звертаємось до жителів багатоповерхівок з проханням заощадливо і економно використовувати освітлення у місцях загального користування (в підїздах та біля них).

На даний час автоматичні датчики вимкнення електроенергії під підїздами (які реагують на рух) вимкнені і переведені в ручний режим. Тому просимо жителів багатоквартирних будинків, так як вони являються співвласниками, самостійно контролювати вимкнення електроенергії під підїздами і на сходових клітинах.

🙏Необхідно згуртуватись та разом пройти цей складний період.

Пам’ятаймо: максимальна економія електроенергії в умовах воєнного стану дуже важлива!