14-ТЕ ГРУДНЯ — ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2022 11:12

Сьогодні — пам’ятний день, у який згадують тих, хто віддав свої життя заради порятунку інших, а також вшановують героїв-ліквідаторів, які ризикуючи здоров’ям, ліквідували наслідки техногенної катастрофи. Їхній подвиг залишився в історії та живе в пам’яті кожного українця.

✅Шановні земляки-ліквідатори наслідків аварії на чорнобильській АЕС!

Ми щиро вдячні Вам - учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, за героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

💛💙Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного благополуччя, щастя, добра, злагоди і якнайшвидшої Перемоги і миру!🙏🇺🇦