Жителі «Сумищини» відмовляються від паперових рахунків за доставку газу на підтримку акції «Дерево життя»

Дата: 15.12.2022 13:52

Близько восьми тисяч клієнтів «Сумигазу» перейшли на електронні рахунки, щоби зекономити важливі для країни ресурси. Загалом по всій Україні в рамках акції «Дерево життя» зекономлено 270 пачок паперу та понад 400 кВт електроенергії, висаджено 16 парків та лісових масивів.

Перейти на онлайн-рахунки за розподіл газу можна в особистому кабінеті на сайті www.104.ua: в розділі «Розрахунки» діє функція «Відмовитися від паперового рахунку».

Газовики своїм прикладом закликають споживачів підтримати енергоощадну ініціативу, адже електронні рахунки є аналогом паперових, доступні 24/7 та містять усю необхідну інформацію. «Відмова від паперових рахунків – це проста дія, яка допомагає суттєво економити енергоресурси», - відзначають в компанії.