Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Дата: 19.12.2022 11:08

Сьогодні, 19 грудня напередодні чергової 32 сесії Кролевецької міської ради, яка відбудеться 21 грудня, у міській раді – депутатський день.

👉Розпочався він із роботи депутатів у постійній комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища під головуванням Наталії НАЗАРЕНКО.

👉У роботі комісії взяли участь депутати: Юлія БУРА, Олена ДРАЙ, Сергій ПЕТРУСЕНКО та керівники структурних підрозділів міської ради.

👉Присутні розглянули проєкти рішень, що стосуються уточнення площі земельних ділянок, дозволів на виготовлення документації із землеустрою та інші. Після обговорення, депутати одноголосно рекомендували їх до розгляду на пленарному засіданні міської ради.

👉Засідання земельної комісії було злагодженим та конструктивним.