ПІДСУМКИ РОКУ ЩОДО РЕМОНТУ ДОРІГ В ГРОМАДІ

Дата: 30.12.2022 10:32

Загалом на цей рік було чимало планів із покращення дорожньої інфраструктури міста і громади в цілому. Але війна внесла корективи... У зв’язку з повномасштабною агресією росії проти України, Постановою КМУ №590 «Про внесення змін до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану», було дозволено проводити лише експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах відповідно до переліків, затверджених обласними військовими адміністраціями на період дії воєнного стану.

👉Тож в 2022 році було проведено:

✔Ямковий ремонт доріг по місту Кролевець на суму 1 млн 499 тис.грн.

✔Ямковий ремонт автомобільних доріг державного значення Службою автомобільних доріг в Сумській області

✔На умовах співфінансування (з розрахунку 50% бюджету Кролевецької міської територіальної громади) було проведено ремонт дороги О190703 Т-25-03 м.Кролевець-с.Московське-с.Клишки (мікрорайон Подолово), О190705 м.Кролевець-с.Червона Гірка – с.Бистрик.

✔Зроблено ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О190501 - / М02 / Мельня - Присем’я - Любитове - Спаське - / М02 / на замовлення ДП "Дороги Сумщини".

✔Проведено ремонт грунтової дороги з облаштуванням більш твердого та стійкого покриття по вул. Транспортна (мікрорайон Андріївка) на дорозі "Кролевець-Клишки"

✔Проведено грейдерування та підсипку грунтових доріг на загальну суму близько 1 млн.гривень. Без уваги не залишили жоден старостинський округ громади.

✔Проведено ремонт на ділянці дороги труба км 25+211, а саме міст в мікрорайоні Андріївка.

🙏Дякуємо за співпрацю всім, хто допомагав покращувати стан доріг нашої громади:

▶депутатам Кролевецької міської ради за виділені кошти

▶ДП "Дороги Сумщини"

▶Службі автомобільних доріг у Сумській області

▶ТОВ "Торговий дім "Династія"

▶всім аграріям громади, підприємцям, небайдужим мешканцям.

🙏Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади!!!

Доріг у нашій громаді багато, більшість із них потребують оновлення, покращення. На деяких вулицях можна це здійснити поточним, проте на більшості необхідний капітальний ремонт. Сподіваємось, що робота щодо оновлення дорожньої інфраструктури буде продовжена і в наступні роки і ми зможемо задовольнити, звичайно не всі зразу, більшість побажань мешканців громади.