Соціальний захист-2022 у цифрах і фактах: Підтримка ВПО

Дата: 05.01.2023 08:51

Протягом 2022 року Міністерство соціальної політики реалізовувало програми підтримки внутрішньо переміщених осіб - ВПО.

🔸Майже 4,9 млн ВПО обліковано, з яких понад 3,5 млн осіб перемістилися після 24 лютого 2022;

🔸 Понад 1,8 млн громадян отримали допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Загалом, у 2022 році держбюджетом було передбачено понад 57 млрд гривень для здійснення таких виплат.

Також, було здійснено важливий крок в напрямі цифровізації соціальної сфери, зокрема запроваджено послуги для ВПО у застосунку Дія:

🔸 реєстрація ВПО онлайн;

🔸 зміна адреси реєстрації ВПО;

🔸 зняття з обліку ВПО.

Понад 1,4 млн осіб скористались цифровим сервісом щодо подання заяви на допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Прес-служба Міністерства соціальної політики,

289-35-60,