У Реутинцях провели в останню путь захисника України, воїна, військовослужбовця Пінчука Олега Вікторовича.

Дата: 06.01.2023 11:41

Староста Реутинського старостинського округу Віктор Гавриленко: «Життя захисника може обірватися не тільки від уламку снаряду чи ворожої кулі - часто причиною смерті є постійні стреси, фізична та психологічна перенапруга, недосипання, потрясіння від втрати друзів. Всіх цих навантажень інколи людський організм не витримує.

🙏5 січня реутинчани провели в останню путь захисника України, воїна, військовослужбовця Пінчука Олега Вікторовича. Покійний був киянином, але його батьки тривалий час є мешканцями села Реутинці. На нашому кладовищі добавився ще один жовто-блакитний прапор. Співчуття рідним. Вічна Пам'ять та Слава Герою! Царство Небесне та Вічний йому спокій!»