РЕУТИНСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2022

Дата: 13.01.2023 16:26

СТАРОСТА ВІКТОР ГАВРИЛЕНКО: Зважаючи на військовий стан в країні старостат, працівники соціальних установ, аграрії, жителі громади спільно з Кролевецькою міською радою з честю і гідністю тримали свій фронт - забезпечували життєдіяльність Реутинського старостинського округу🇺🇦

❗️участь брала майже вся громада - від підлітків до людей похилого віку.

☝️Серед робіт, що проводились:

👉На початку вторгнення, з метою перешкоджання потрапляння ворога на територію села Реутинці власними силами мешканців були зведені фортифікаційні споруди, бліндажі та окопи.

👉У функціонуванні даного об'єкту була задіяна значна частина чоловічого населення.

👉Створено місцеву самооборону.

👉Постійно на території старостату проводились толоки, санітарне прибирання, фарбували, висаджували квіти, косили бур'яни та поросль.

👉Прстійно допомагали у організації та видачі мешканцям старостинського округу гуманітарної допомоги.

👉На двох діючих кладовищах, проводились роботи з видалення аварійних дерев та порослі.

👉Проводилась підсипка щебенем і цегляним боєм та грейдерування грунтових доріг із залученням спецтехніки благодійників.

👉Проведено косметичний ремонт відділення пошти (за кошти небайдужих односельчан та працівників поштового відділення). Спиляно аварійну березу, яка загрожувала приміщенню пошти. Для обігріву пошти були завезені дрова (безкоштовно).

👉Демонтовано старий аварійний паркан в центрі села та власними силами зведений новий.

👉Проведено благоустрій території будівлі старостинського округу - будівництво нового паркану та санітарного вузла.

👉На будівлі Реутинської гімназії відкрито пам'ятну меморіальну дошку полеглому захиснику України, реутинчанину Гавриленку Сергію Миколайовичу.

💛💙Виконання всіх робіт, що проводились, були б не можливі без підтримки Кролевецького міського голови Віктора Лехмана, депутатського корпусу, виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Окрема подяка секретарю міської ради Сергію Козинцю, депутатам Дмитру Ковальову та Євгену Тригубу, керівництву Кролевецького комбікормового заводу, дирекції ТОВ "Десна", керівництву Кролевецького ЛМГ, КП "Ремдільниця", директору ДПТНЗ "Реутинський ПАЛ" Валерію Чечелю, ФОП Олегу Ткаченку, ФОП Олександру Юдіну, ФОП Івану Груші та всім мешканцям Реутинського старостинського округу за єдність та взаємопідтримку. Щиро УСІМ дякую!