На Кролевеччині відбувся благодійний концерт Народної хорової капели  «Дніпро» Київського національного університету імені Т.Шевченка

Дата: 16.01.2023 16:51

15 січня, в залі мистецької школи Кролевецької міської ради відбувся благодійний концерт Народної хорової капели  «Дніпро» Київського національного університету імені Т.Шевченка «Новорічні віншування», диригент - Софія Трусенко, хормейстери - Ігор Тилик та Юрій Бель.

В програмі прозвучали українські щедрівки та колядки в обробці Г.Гаврилець, В.Лиса, Р.Цися, З.Мартин, Ю.Беля, В.Барвінського, Людкевича. Та різдвяні піснеспіви зарубіжжя. Також вони виконали «Щедрик» Миколи Леонтовича, перше виконання якого відбулося 11 січня 1917 р.

«Щедрик» уперше виконав мішаний хор студентів університету Св. Володимира і слухачок Вищих жіночих курсів під орудою Олександра Кошиця у залі Київського Купецького зібрання.

Через десятиліття саме цей хор став Народною хоровою капелою «Днiпро".

Зібрані кошти в сумі 1710 грн. будуть направлені на потреби ЗСУ.

Щиро вдячні за проведення на Кролевеччині благодійного концерту:

🤝Софії Трусенко і усьому колективу Народної хорової капели «Дніпро» Київського національного університету імені Т.Шевченка

🤝за організацію - відділу культури і мистецькій школі

🤝депутату Конотопської районної ради Віктору Бику за допомогу

🤝відділу освіти - за наданий транспорт