17 СІЧНЯ- ДЕНЬ ДІТЕЙ ВИНАХІДНИКІВ.

Дата: 17.01.2023 13:31

17 січня в усьому світі відзначають День дитячих винаходів, або ж День дітей- винахідників.

Погодьтеся, що однією з основ прогресу є винаходи. Після того, як створюється якийсь новий пристрій, технологія, з'являються нові можливості, скорочуються витрати, підвищується зручність використання різних виробів.

Безумовно, між будь-якою діяльністю та творчістю є прямий зв'язок. Щоб діти рано розвивалися, а інженерна справа ставала більш популярною, було створено свято міжнародного рівня, а саме День дитячих винаходів.

Щороку близько півмільйона дітей винаходять різні цікаві речі. Безліч сучасних технологій було отримано від маленьких винахідників.

Саме тому у Краєзнавчому музеї Кролевецької міської ради ініціювали проведення виставки дитячих робіт з Центру позашкільної освіти.

Початок виставки 17 січня 2023 року з 10:00 до 14:00.

Давайте ж сьогодні привітаємо всіх дітей-винахідників, їхніх педагогів та батьків зі святом! Подякувати сьогодні потрібно всім співробітникам тих закладів, які займаються розвитком дитячих здібностей. Юним талантам хочеться побажати розвитку їхньої творчості, мислення та пізнавальних здібностей.