ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО. ✅ЗВІТ КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" ЗА 2022 РІК (ДИРЕКТОР ВОЛОДИМИР ПИРЛИК).

Дата: 20.01.2023 14:52

Початок 2022 року у Кролевецькій громаді був сповненим надій і сподівань на реалізацію амбітних планів для сталого розвитку житлово-комунального господарства громади. Незважаючи на всі загрози і ризики воєнного стану, комунальна галузь не зупинялася жодного дня. У 2022-му році робота комунальників була направлена на стабільне життєзабезпечення нашої громади.

🔷З першого дня вторгнення ворога в Україну, підприємство КП «Ремдільниця» стало основним помічником у облаштуванні оборонних укріплень на території громади, не полишаючи свою основну роботу – забезпечення чистоти, порядку та благоустрою в місті:

👉Утримання вулиць, парків, скверів в чистоті;

👉Послуги з перевезення пасажирів автобусом по місту та селам громади.

👉Утримання доріг в належному стані (чищення снігу, посипання протиожеледною сумішшю, чищення від грунтових наносів, установлення дорожніх знаків);

👉Озеленення міста ( утримання клумб, формування крон дерев, зрізання аварійних дерев, косіння газонів);

👉Ремонтні роботи (ремонт пам’ятників, автобусних зупинок);

👉Підготовка міста до свят (розвішування плакатів, прапорців, установлення міської новорічної ялинки).

👉Крім робіт з благоустрою КП «Ремдільниця» виконувала роботи по утриманню міського сміттєзвалища, вивезення сміття з багатоповерхових будинків і приватного сектору.

🔷Також, у 2022 році було виконано:

👉Встановлення дорожніх знаків на блокпостах в кількості 40 шт.

👉Придбання нових контейнерів для сміття в кількості 43 шт.

👉Придбання єврозахвату на смітєвоз

👉Благоустрій та чищення 7 колодязів

👉Спилювання 13 та обпилювання 26 аварійних дерев по місту

👉Скошування трави тракторною та моторною косаркою, загальною площею 490 000 м2

👉Ремонт 9 автобусних зупинок

👉Поточний ремонт сходів по вул.Героїв України

👉Установлення та облаштування міської патріотичної ялинки.

👉Наклеювання банерів

💛💙У проведенні "чистих четвергів" справжніми друзями, які завжди приходили на допомогу у прибиранні територій і вивезенні сміття, опалого листя та інших добрих справах для КП Ремдільниця стали: працівники апарату, виконавчого комітету, структурних підрозділів Кролевецької міської ради, освіти, культури, безробітні зареєстровані у Кролевецькій районній філії Сумського обласного центру зайнятості, а також Кролевецький комбікормовий завод, КХП, ДП «Кролевецький агролісгосп», Лісгосп, ТОВ «Десна» , ПП Срібранець, ФОП Мороз.Щиро вдячні керівництву та працівникам за допомогу!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=497098995873387&set=pcb.497099702539983