Дата: 23.01.2023 11:51

У Музеї Кролевецького ткацтва відкрилася персональна виставка ВАЛЕНТИНИ МИРОНЕНКО – майстра-носія елемента Кролевецького переборного ткацтва, члена спілки майстрів народного мистецтва України.

Берегиня Кролевеччини Валентина Мироненко давно знана й шанована не лише в нашім краї. “Випускниця Кролевецького професійно-технічного училища все життя віддала улюбленій справі, працюючи ткалею на фабриці художнього ткацтва. Разом з художниками фабрики майстриня красного переборного ткацтва створила колекцію найдивовижніших витворів високого національного мистецтва – рушників, панно, скатертин. Її рукотворні дива підкорили всі куточки світу, неодноразово експонувались на міжнародних і всесоюзних виставках народного і декоративно- ужиткового мистецтва, вони й зараз прикрашають музеї й галереї, храми й приватні колекції. Вона й сьогодні віддана своєму улюбленому ремеслу, продовжує творити неповторну красу.”

С.М. Малиношевська.