ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО. ЗВІТ КП "КРОЛЕВЕЦЬВОДОКАНАЛ" (НАЧАЛЬНИК ОЛЕКСАНДР ФОКІН) ЗА 2022 РІК.

Дата: 23.01.2023 11:54

Незважаючи на воєнний стан, підприємство не зупинялося жодного дня забезпечуючи населення громади водою🙏🤝🇺🇦

☝️У 2022-му році - підприємство працювало стабільно, працівники вчасно ліквідували пориви на водо- та каналізаційних мережах, проводили ремонти обладнання на дільницях, надавали послуги населенню та підприємствам по викачці рідких нечистот та проводили роботи по обслуговуванню прибудинкових каналізаційних колодязів розміщених біля багатоповерхівок. 👉проводились профілактичні огляди обладнання, споруд та поточні ремонтні роботи на водозаборах, очисних спорудах та водопровідних і каналізаційних мережах 👉На всіх ділянках підприємства проводилось прибирання прилеглих територій, вивезення сміття, вирубка чагарнику.

👉абонентським відділом проводились поквартирні перевірки показників лічильників, робота з боржниками.

🔷Ремонтною службою та персоналом, який обслуговує водозабори було проведено :

👉ремонт автоматики та заміна троса та насосного агрегата ЕЦВ 6-6,5-85 на свердловині в с. Грузьке

👉заміна 38 метрів напірного водопроводу в с. Білогриве

👉заміна насосного агрегату на свердловині розташованій у мікрорайоні «Козин»

👉на водозаборі по вул. Олімпійській проведена заміна засувок насосу № 5 Ду 200 -1 шт та Ду 250 – 1 шт, проведена чистка та обеззараження 2-х резервуарів.

👉проведено ремонт водогону насосної станції 2-го підйому

👉проведена чистка та обеззараження 1 резервуару на водозаборі по вул. В.Інтернаціоналістів.

👉в с.Дідовщина проведено ремонт зворотного клапана на свердловині

👉в с. Гречкине проведено ремонт зворотного клапана та засувки Ду 50 на свердловині.

🔷Ремонтною службою проводились роботи на дільниці по водовідведенню, а саме:

👉зроблений ремонт насосу на КНС по вул. Франка

👉проведена заміна засувки Ду 150 на КНС Л.Українки- 2 шт

👉проведена заміна труби на насосі №2 на КНС Л.Українки

👉проводилось гасіння сухої трави на біоставках очисних споруд

🔷Реалізація заходів підприємством по забезпеченню населення громади водою відбувалось за підтримки та сприяння Кролевецького міського голови Віктора Лехмана, депутатського корпусу, виконкому та відповідальних працівників Кролевецької міської ради🤝🇺🇦

🔷Роботи по забезпеченню населення нашої громади водою у 2023 продовжуються

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=499000049016615&set=pcb.499000769016543