ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 24.01.2023 14:11

Сьогодні, 24 січня відбулось засідання виконавчого комітету кролевецької міської ради.

Розглянули більше 24 питань порядку денного, серед яких схвалили :

- Програму заходів національного спротиву Кролевецької міської територіальної громади на 2023 рік

- рішення  Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Кролевецької міської територіальної громади

- Про підсумки роботи зі зверненнями громадян та організації особистого прийому у Кролевецькій міській раді за 2022 рік

Також, членами виконавчого комітету були розглянуті  соціальні питання  та комунального майна.

У цілому,  засідання пройшло жваво та конструктивно.