ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ І ПРОВУЛКІВ У КРОЛЕВЕЦЬКІЙ МІСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 24.01.2023 14:15

Сьогодні, 24 січня 2023 року, в залі засідань Кролевецької міської ради та у селах Реутинці і Дубовичі відбулись громадські слухання щодо перейменування вулиць і провулків у Кролевецькій міській територіальній громаді за участі депутатів, членів виконавчого комітету міської ради, громадськості.

🔷За період з листопада 2022 року по січень 2023 року до міської ради надходили звернення з пропозиціями перейменувати: ☝️м.Кролевець вулицю Чайковського на:

👉вулицю Соломії Крушельницької

👉вулицю Квітки Цісик

👉вулицю Миколи Андрійовича Чайковського (відомий український вчений-математик, доктор філософії).

👉пров. Олега Кошового на пров. Андрія Івашка

👉пров. Лермонтова на пров. Калиновий

👉пров. Матросова на пров. Чорних Запорожців

🔷село Реутинці вул. Вишнева на вул. Сергія Гавриленка