ПАМ’ЯТАЄМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 25.01.2023 13:59

АМ’ЯТАЄМО ПОДВИГ ГЕРОЇВ КРУТ🇺🇦

🔷Сьогодні, з на передодні відзначення 105 річниці бою під Крутами та пам’яті Героїв Крут учнівська молодь ДПТЗ "Кролевецьке ВПУ", "Реутинський ПАЛ", вчителі, викладачі закладів, представники клубу "Джура", волонтери - долучилися до перегляду українського історичного фільму "Крути 1918" у кінотеатрі "Вікторія".

👉 Науковий співробітник Кролевецького Краєзнавчого музею Олег Пластун - ознайомив присутніх з історією події, яка відбулась більше сторіччя тому: 29 січня 1918 року на залізничній платформі в Крутах до 520 українських вояків, юнаків і студентів з 16 кулеметами та однією гарматою дали бій під час наступу на м. Київ військ більшовицької росії, які мали десятикратну перевагу в живій силі, мали бронепотяг та артилерію.