ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ З КРОЛЕВЕЧЧИНИ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПРЕСТИЖНИХ МИСТЕЦЬКИХ КОНКУРСІВ

Дата: 27.01.2023 11:05

Коли разом збираються цілеспрямовані особистості - створюється особливий потенціал, який робить світ яскравішим, кращим, добрішим. Знайомтеся: інструментальний дует у складі Танченко Альони ( бандура) та Цушко Катерини (фортепіано) (викладачі Л.М. Овчар, Я.О. Підтурова). Напередодні новорічних свят дівчатка взяли участь у 3-х мистецьких конкурсах та отримали чудові результати:

Всеукраїнський конкурс мистецтв "Українська мрія" - Гран Прі;

Міжнародний фестиваль - конкурс "Крок до зірок" - 1 місце;

Міжнародний фестиваль - конкурс TELENT FEST" - 3 місце. Щиро вітаємо дует з перемогами та бажаємо подальших успіхів, натхнення та творчого зростання.