НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.01.2023 17:26

НА СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ МІСЬКОЇ РАДИ

🔷Сьогодні відбулось спільне засідання постіних комісій міської ради з питань бюджету та з питань житлово-комунального господарства.

🔷У засіданні взяли участь депутати: Віктор КАМІНСЬКИЙ – голова бюджетної комісії, Євген ТРИГУБ – голова комісії з питань ЖКГ, Дмитро БОЧАРОВ, Юлія БУРА, Володимир ДЕМЧЕНКО, Олександр ДЯЧОК, Василь МАЦАК, Сергій МАЛАХОВ, Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ міської ради. Також, у роботі комісії взяли участь Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН і заступник міського голови В’ячеслав ЖОВТЯ.

👉Депутати розглянули клопотання головних розпорядників коштів, які надійшли до комісії та питання, які виносяться на пленарне засідання чергової сесії.

🔷Обговорили пропозиції та погодили надання коштів на:

☝️потреби ЗСУ, Добровольчих формувань територіальної громади і правоохоронних органів,

👉та інші необхідні заходи по забезпеченню життєдіяльності нашої громади

🔷В цілому засідання постійної комісії відбулось із жвавим обговоренням та конструктивними рішеннями🤝🇺🇦