АЛТИНІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2022. СТАРОСТА ВІКТОР ХОМЕНКО

Дата: 30.01.2023 10:43

СТАРОСТА ВІКТОР ХОМЕНКО: Незважаючи на воєнний стан в нашій країні старостат, працівники місцевих закладів і установ, жителі громади спільно з Кролевецькою міською радою у 2022 році продовжували забезпечувати життєдіяльність нашого старостинського округу

🔷Протягом 2022 року велика увага і багато зусиль було докладено у сферу житлово-комунального господарства. Так, проводилися роботи з утримання комунальних доріг, очищення їх від снігу, видалення аварійних дерев, благоустрій та прибирання територій .

🔷За підтримки мешканців громади та залученої молоді :

👉Реконструйовано парк біля сільського Будинку культури.

👉Підтримувався задовільний санітарний стан на території громади, проводились заходи по скошуванню трави, видаленню аварійних дерев, чагарників.

👉В належному стані підтримувались братські могили в кількості 4 шт. та сільські кладовища,яких налічується 5 шт. по селу Алтинівка та 1 кладовище по селу Майорівка.

👉Проводили роботи з благоустрою (спилювали дерева і кущі в центрі села

🔷За підтримки Кролевецького комбікормового заводу:

👉Проводилося грейдерування доріг по вулицях села Алтинівка.

🔷За підтримки ФГ «Хоменко В.І.» :

👉Фінансова і матеріальна допомога ЗСУ та територіальній обороні.

👉Чистка доріг від снігу.

👉Завезення дров для опалення Алтинівського ліцею та Алтинівської амбулаторії.

👉Встановлено автоматику на водонапірну башню в селі Майорівка.

👉Виготовлені столи у дитячий садок «Колосок».

👉Ремонт котловану в селі Майорівка.

👉Придбання костюмів для народного хорового коллективу села Алтинівка.

👉Закладено клумбу в центрі села.

👉Упорядковано узбіччя дороги від залізничного полотна до траси Кіпті-Бачівськ.

👉Встановлено 10 камер відеоспостереження в селі Алтинівка.

👉Придбано карбюратор на пожежний автомобіль .

👉Благоустрій сміттєзвалищ в селах Алтинівка та Майорівка.

👉Підрівняно береги, та вивезено грунт від ставка по вулиці Демиденка.

👉Ремонт водонапірної башні по вулиці Привокзальна села Алтинівка (чистили, уварювали аварійний люк, промивали весь водогі від іржі ).

👉Благоустрій кладовищ по вулиці Ревивка, Хворостянка, Шлях села Алтинівка (викорчовували пеньки, дробили гілля дерев, вирубували поросль).

👉Встановлено електронне запалення в пожежному автомобілі.

👉У селі Алтинівка упорядкували берег місцевого ставу та благоустроїли пляж для дітей.

👉Капітальний ремонт пічного опалення в адмінбудівлі села Майорівка.

👉Заміна 15 м труби на водогоні села Майорівка.

👉Придбано акумулятор у Будинок культури на прилад безперебійного живлення.

👉Пофарбовано фасад сільського Будинку культури.

👉Заміна дверей у адмінбудівлі села Алтинівка, та ремонт системи опалення, встановлення димоходу.

👉Реконструкція водогону по вулиці Польща села Алтинівка (викорчовування дерев, заміна 150 м пошкодженої труби корінням дерев, встановлення колодязя аварійної шахти та крана водогону).

👉Допомога жителям вулиці Спащина в чищенні колодязя.

🔷Щиро дякую Кролевецькому комбікормовому заводу (директор Олександр Андрущенко), нашій молоді, працівникам старостату, дитячого садочку , ліцею, культури, амбулаторії , місцевої пожежної охорони, безробітним Кролевецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості, всім жителям Алтинівського старостинського округу за постійну підтримку, допомогу, пораду🤝🇺🇦

🔷Також, дякую за довіру та суттєву допомогу, підтримку і співпрацю Кролевецькому міському голові Віктору Лехману, депутському корпусу, членам виконкому, всім працівникам Кролевецької міської ради та всім, хто допомагає розвитку нашої громади

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=503386618577958&set=pcb.503387085244578