ЗАВТРА КРОЛЕВЕЧЧИНА ПОПРОЩАЄТЬСЯ ЗІ СВОЇМ ГЕРОЄМ – ВЯЧЕСЛАВОМ БУЙНОВСЬКИМ!

Дата: 30.01.2023 14:46

БУЙНОВСЬКИЙ Вячеслав Володимирович, 1973 року народження. Кролевчанин. До 1982 року  навчався у Кролевецькій школі №3. Потім, родина переїхала та проживала у Магаданській області. У 1997 році Вячеслав повернувся до Кролевеця, працевлаштувався, створив родину.

Після Майдану, у 2014 році призваний у Збройні Сили України по мобілізації. Захищав Україну в легендарному батальйоні «Айдар». Солдат, стрілець. Одразу потрапив у саме пекло війни — на передову. Воював у багатьох гарячих точках — Лутугіному, Металісті, Красному Яру, Новоселівці та інших. Під час виконання бойових завдань у вересні 2014 року під Щастям від ворожої гранати, захищаючи своїх товаришів втратив праву руку і ногу.

Після протезування та довготривалої реабілітації знову повернувся до мирного життя: волонтерив та допомагав військовослужбовцям, які потребували реабілітації. Але невблаганна хвороба обірвала життя мужнього воїна.

У Вячеслава залишилась донька, мати, дружина.

Вічна пам‘ять Герою! Співчуття рідним та близьким.

ПРОЩАННЯ З ВЯЧЕСЛАВОМ БУЙНОВСЬКИМ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАВТРА, 31 СІЧНЯ 0 12.00 ГОД. НА КЛАДОВИЩІ ПО ВУЛ.ЗЕЛЕНА (УРОЧИЩЕ БОРЩІ, БІЛЯ ОБ’ЇЗНОЇ).