ДУБОВИЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2022. ✅СТАРОСТА МИКОЛА СЕРДЮК

Дата: 03.02.2023 10:33

ДУБОВИЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2022.

✅СТАРОСТА МИКОЛА СЕРДЮК : у 2022 році постійно і під час воєнного стану старостат, працівники місцевих закладів і установ, жителі громади спільно з Кролевецькою міською радою, продовжували забезпечувати життєдіяльність Дубовицького старостинського округу.

🔷З початком повномасштабного вторгнення росії доводилось займатись проблемами забезпечення жителів села продуктами першої необхідності. Дякуючи ТОВ «Дубовичі»

👉було надано молоко,безкоштовно, не тільки для дубовичан, а і жителів навколишніх сіл,

👉проводилось випікання хліба два-три рази на день,продавалась олія та борошно, яке було на складах господарства.

👉проводились зустрічі із жителями села, де були роз’яснення з різних питань.

👉вирішувались питання з отримання пенсій та зарплат бюджетникам.

🔷Жителями села на упродовж року надавалась допомога ЗСУ ( продуктами, виготовляли окопні свічки, плели сітки та інше).

👉проводились благодійні концерти , футбольні матчі на яких зібрані кошти передавались для потреб ЗСУ.

👉допомога гуманітарному штабу при Кролевецькій міській раді у видачі допомоги різним категоріям жителям села

👉АЗПСМ забезпечена генератором та на її базі облаштовано пункт обігріву.

👉За сприяння Червоного Хреста України і КП «ЦПМСД» проводиться виїзний прийом лікарів у Дубовицьку АЗПСМ для обстеження та надання медичної допомоги мешканцям села.

👉проведено підсипку ям на дорогах по вул.Гора та по вул.Шевченка

👉відновлено рух приміського автобуса.

👉проводились толоки по прибиранню кладовищ

👉організовано вивезення сміття з села з квітня по листопад 2022 року.

🔷Завдяки паливно- мастильним матеріалам, які надавались міською радою впродовж літа-осені в селі підтримувався порядок, а саме:

👉видалення небезпечних дерев та чагарників,

👉скошування трави та бур’янів впродовж всього сезону.

👉організовано прибирання сміття та вирубування порослі з узбіч дороги від села Дубовичі до траси Кіпті-Глухів-Бачівськ.

👉ліквідація не санкціонованих сміттєзвалищ по вул.Партизанська та Цимбала Павла. Подяка Сущенку М.М. за наданий транспорт.

👉приведено упорядкування центру села, Меморіалу загиблим односельчанам та центральних доріг кладовищ.

👉видалення небезпечних гілок в центрі села та над тротуаром до Меморіалу загиблим односельчанам.

👉проведено облаштування клумб в центрі села (біля Дубовицького ліцею та церкви).

👉пофарбовано огорожу на Кривівській греблі та паркан в центрі села.

👉проведено впорядкування худобомогильника.

👉забезпечувались потреби населення у зрідженому балонному газу.

🔷Дякую за допомогу у забезпеченні життєдіяльності старостинського округу Кролевецькому міському голові Віктору Лехману,депутатам, членам виконкому і працівникам міської ради, депутату обласної ради Олександру Слюсарю, депутату міської ради Олені Драй, директору ТОВ «Дубовичі» Сергію Овсієнку, директору Дубовицького заводу сільгосптехніки Віктору Онікієнку, лісничому Дубовицького лісництва Юрію Петрикею, безробітним зареєстрованим у Кролевецькій районній філії Сумського обласного центру зайнятості, працівникам місцевих закладів та установ, активним та небайдужим мешканцям села Дубовичі та всім хто підтримує та допомагає жителям Дубовицького старостинського округу🤝🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=505976964985590&set=pcb.505977498318870