На Сумщині стартує національна кампанія «Гвардія Наступу»

Дата: 03.02.2023 14:31

Як повідомив під час брифінгу т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко, Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Тому Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього нашого наступу.

☑️«Це не мобілізація. Це набір вмотивованих добровольців», які прагнуть остаточно, раз і на завжди, звільнити територію від ворога», – підкреслив Тарас Савченко.

🇺🇦В Україні є ще досить велика кількість людей, які з різних причин ще не долучилися до наших сил оборони. У багатьох усі ці місяці накопичилася мотивація, скажемо прямо – лють, спрямована проти кривавих загарбників через усі їхні злочини проти українців, усе горе, яке вони принесли нашим людям, за усі сльози наших дітей та батьків.

🔹Ця рекрутингова кампанія дасть їм можливість особисто та безпосередньо взяти участь у наближенні нашої перемоги.

🔹Цей набір відбуватиметься через ЦНАП. Детальніше про це дивіться за посиланням: ➡️ https://bit.ly/3Hp9hfC