Дата: 06.02.2023 15:09

Сьогодні, 6 лютого Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочі наради з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

☝️За результатами наради, дав відповідні доручення:

👉КП «ЦПМСД» якнайшвидше вирішити питання встановлення та підключення генераторів у всіх медичних закладах нашої громади: фельдшерсько-акушерських пунктах, фельдшерських пунктах, медичних амбулаторіях.

👉КП «Кролевецька лікарня» контроль за проведенням ремонту відділення.

👉КП «Акватермо»:

встановити та підключити новий генератор на котельні

(біля Кролевецького ліцею №1), яка забезпечує теплом Кролевецькі ліцеї №1 та №3, дитячий садок №9, Центр надання соціальних послуг.

👉КП «Ремдільниця»:

- продовжити роботу по заключенню договорів з жителями бгатоквартинних будинків на вивіз твердих побутових відходів.

👉заключити договір з Кролевецькою районною державною лікарнею ветеринарної медицини для проведення стерилізації безпритульних котів і собак.

👉ДЮСШ «Олімп» при сприятливих погодних умовах – якнайшвидше відновити роботу ковзанки на міському стадіоні.

👉КП «Ритуальна служба» продовжити роботи з видалення аварійних дерев та утримання у належному санітарному стані кладовищ.

👉Контроль за благоустроєм та санітарним станом у населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття.