Кролевецьке КП «ЦПМСД» отримало обладнання для надання паліативної медичної допомоги дорослим і дітям.

Дата: 07.02.2023 15:45

Працівниками КП «ЦПМСД» Кролевецької міської ради проведена підготовча робота та укладено договір за напрямком «Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям». Завдяки підтримці депутата обласної ради Гороха Володимира Васильовича та заступника головного лікаря СОКЛ Савченка Миколи Олексійовича отримано обладнання для надання даного виду допомоги, а саме: шприцевий насос НК-400 – 1 шт., Infusomat Space – 2 шт., медичний вакуумний відсмоктувач FAZZINI F-30 – 1 шт., портативний ШВЛ ResMed Lumis 150 VPAP STA-A -2 шт.. Щиро дякуємо Вам за розуміння наших проблем, підтримку та постійну турботу. Завдяки Вашій допомозі покращиться якість надання медичної допомоги населенню нашої громади.