ЯРОСЛАВЕЦЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2022.

Дата: 07.02.2023 15:46

СТАРОСТА ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬКО: Незважаючи на всю складність та виклики минулого 2022 року у тісній співпраці з Кролевецькою міською радою, працівникам місцевих закладів, населенням, волонтерськими організаціями, які надавали суттєву підтримку - вирішували всі нагальні робочі питання та завдання, що виникали на території громади.

🔷Разом забезпечували життєдіяльність Ярославецького старостинського округу:

👉Завдяки самоорганізації населення навесні минулого року запроваджувалося чергування на території старостинського округу.

👉Допомагали гуманітарному штабу при Кролевецькій міській раді організовувати видачу мешканцям округу продуктів першої необхідності, гуманітарної допомоги.

👉Утримання сільського стадіону для проведення благодійних футбольних матчів у підтримку ЗСУ за участі команди ФК «Ярославець».

👉У Ярославецькій школі облаштовано укриття, завдяки чому учні можуть навчатися в очній формі.

👉Здійснюється підвіз першокласниці з сусіднього старостинського округу до Ярославецької школи.

👉Ярославецька амбулаторія забезпечена генератором.

👉Надавались медичні послуги мешканцям сіл, в тому числі виїзною бригадою КП «ЦПМСД», забезпечувались ліками.

👉Регулярна доставка населенню зрідженого балонного газу.

👉Доставка населенню хлібобулочної продукції від двох хлібозаводів. 👉Проводиться стаціонарна торгівля продовольчими товарами в магазинах.

👉Функціонує пересувне відділення поштового зв’язку Укрпошти.

👉Відновлено автобусне перевезення людей до міста Кролевець.

👉Проводилися роботи з утримання комунальних доріг: завезення щебеню, підсипка, грейдування.

👉Належне утримання зелених насаджень, косіння трави та бур’янів в зелених зонах та на вулицях села.

👉Благоустрій та прибирання території, впорядкування кладовища, пам’ятників та парку.

👉Видалення чагарників на під’їзному шляху до села, на центральних вулицях та вулиці Садовій.

👉Проводилось очищення доріг від снігу, посипання доріг протиожеледною сумішшю в зимовий період.

🔷Дякую за суттєву допомогу Кролевецькому міському голові Віктору ЛЕХМАНУ, депутатському корпусу, членам виконавчого комітету всім працівникам Кролевецької міської ради, працівникам закладів соціальної сфери села Ярославець, безробітним Кролевецької районної філії Сумського обласного центру зайнятості, найактивнішим жителям: КОСТЮК Людмилі Миколаївні та Гавришу Дмитру Євгеновичу🙏🤝🇺🇦

🔷Окрема, щира подяка агрокомпаніям: ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та особисто директору Олександру Миколайовичу АНДРУЩЕНКУ, ТОВ «Кролевець-Агро» та особисто директору Олегу Миколайовичу МІНЕНКУ, ТОВ «Райз-Північ» та особисто директору Олександру Михайловичу ІЛЛЄНКУ, які постійно допомагають забезпечувати життєдіяльність Ярославецького старостинського округу.

Щиро УСІМ дякую за допомогу!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=508594988057121&set=pcb.508595354723751