Дата: 07.02.2023 15:55

Сьогодні, 07.02.2023 Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду із старостами старостинських округів Кролевецької МТГ. 👉Також, у нараді взяли участь: голова Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН, начальник другого відділу Конотопського РТЦК та СП Сергій ХАРЧЕНКО, начальник сектору превенції відділення поліції N1 (м.Кролевець) Олександр ЯСКЕВИЧ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олег ХАЛЕЦЬКИЙ, керівники, відповідальні працівники структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

👉Одним із головних було питання взаємодії органів місцевого самоврядування, районної військової адміністрації, поліції та Центрів комплектування щодо проведення заходів мобілізації по Кролевецькій територіальній громаді. 👉 Широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи в округах, щодо формування бригад добровольців в рамках проведення кампанії «Гвардія наступу» таких,як об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

👉надання своєчасної та якісної первинної медичної допомоги сільському населенню

👉роз’яснення законодавства України, щодо надання соціальних послуг в реаліях сьогодення

👉обговорили основні напрямки роботи в галузі ЖКГ на території старостинських округів. 👉Підсумовуючи нараду Віктор ЛЕХМАН надав відповідні роз’яснення та доручення.