КП «Кролевецька лікарня» отримала шість водонагрівачів для покращення умов перебування пацієнтів
Дата: 10.02.2023 15:42
Кількість переглядів: 442
Сьогодні від управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації отримали шість водонагрівачів. Вони будуть встановлені у відділеннях лікарні з метою покращення умов перебування пацієнтів та комфортної роботи медичних працівників. Дякуємо всім причетним за надану благодійну допомогу.