Дата: 13.02.2023 11:23

І сьогодні, в цей нелегкий час, охорона здоров'я для нас залишається одним з пріоритетних напрямків. Міська влада, депутатський корпус разом з керівництвом лікарні, Центром ПМСД постійно працює над збереженням та розвитком медичних закладів Кролевецької громади.

✅ У нас збільшується кадровий потенціал. З 1 лютого приступила до роботи молодий спеціаліст, лікар-невропатолог Вікторія Скоробагата.

✅ Наші фахівці працюють над розширенням спектру надання медичних послуг. Сьогодні Центром ПМСД вже укладено договори з Національною службою здоров’я України за напрямком «Мобільна паліативна допомога дорослим і дітям».

✅ Покращуємо і матеріально-технічну базу. Так, за рахунок коштів НСЗУ наша лікарня суттєво модернізувала і оновила базу.

🚑 Нещодавно також лікарня отримала електронагрівачі, а Кролевецька підстанція екстреної медичної допомоги - новий сучасний автомобіль.

💡На часі і забезпечення усіх медустанов громади генераторами, щоб у разі відсутності світла вони могли працювати. А ще у нас тривають роботи з капітального ремонту одного із відділень.

🤝 Щиро дякую медичним працівникам за щоденну працю, відданість, професіоналізм, за порятунок життів і збереження здоров'я наших людей.

💙💛 Окремо дякую державі, НСЗУ, благодійним фондам і організаціям, меценатам, Сумській ОВА, депутатам всіх рівнів та волонтерам за підтримку і допомогу медичній галузі Кролевеччини!

Кролевецький міський голова      Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=5943961109053086&set=pcb.5943965029052694