Дата: 13.02.2023 16:23

Сьогодні, 13 лютого Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

🔷За результатами наради, дав відповідні доручення:

👉КП «Кролевецька лікарня» контроль за проведенням ремонту відділення.

👉Провести підготовчі роботи по заміні вікон у харчоблоці.

👉КП «ЦПМСД» у найкоротші терміни вирішити питання підключення генераторів по всіх медичних закладах нашої громади

👉КП «Акватермо»: якнайшвидше підключити новий генератор на котельні (біля Кролевецького ліцею №1), яка забезпечує теплом Кролевецькі ліцеї №1 та №3, дитячий садок №9, Центр надання соціальних послуг.

👉КП «Ремдільниця»:

продовжити роботу по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів.

👉КП «Ритуальна служба»: на кожному кладовищі організувати місця для централізованого збору і вивезення сміття;

👉продовжити роботи з видалення аварійних дерев та утримання у належному санітарному стані кладовищ.

👉Контроль за благоустроєм та санітарним станом у населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття.