Працівники Дитячої бібліотеки провели ряд заходів з маленькими читачами до Міжнародного Дня рідної мови

Дата: 21.02.2023 16:15

«Єдиний скарб у тебе – рідна мова»

До Міжнародного Дня рідної мови бібліотекарі дитячої бібліотеки - філії запропонувала юним читачам 3-А класу, Ліцею № 5 Кролевецької міської ради, мовну мозаїку «Єдиний скарб у тебе – рідна мова», щоб ознайомити дітей з особливостями рідної української мови. Провели асоціативну гру «Скринька мовних цікавинок». Познайомилися з мовними традиціями, що сягають сивої давнини, відповідали на запитання вікторини «Наша мова барвінкова», а учні читали вірші і гуморески про мову.

Мова – духовний скарб нації. Тож давайте не забувати, що збереження мови не просто залежить від кожного з нас, а є нашим обов’язком, своєрідним внеском у збереження національної культурної спадщини.

Тому закликаємо усіх – бережіть рідну мову!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=635282281938645&set=pcb.635282351938638