СПАСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ 2022/ СТАРОСТА СЕРГІЙ ЗАВГОРОДНІЙ

Дата: 22.02.2023 10:45

СТАРОСТА СЕРГІЙ ЗАВГОРОДНІЙ: Минулий рік був дуже складним. Життя громади відбувалось в умовах воєнного стану. Але не зважаючи на суттєві труднощі, завдяки злагодженій роботі з депутатським корпусом, виконавчим комітетом, працівниками міської ради, комунальних закладів, населенням, сільськогосподарськими підприємствами, ми всі разом забезпечували життєдіяльність старостинського округу.

👉З початку повномасшабного вторгнення російських військ на територію нашої області, на території сіл Спаське, Любитове, Лапшине була створена самооборона, яка складалася з місцевих жителів, які забезпечували цілодобове чергування та охорону правопорядку в населених пунктах округу.

👉Працівниками старостинського округу та комунальних закладів проводилася видача продуктової гуманітарної допомоги місцевому населенню, отриманої від гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді, а також доставка готівкових коштів з банківських відділень, медикаментів

👉Спаська СЛА упродовж року постійно отримувала гуманітарну допомогу від благодійних організацій: медичні препарати, засоби гігієни для населення.

👉Працювало пересувне відділення поштового зв’язку Укрпошти

👉Особлива увага приділялася незахищеним категоріям населення, а саме: одиноким матерям, громадянам та багатодітним родинам Надавалася відповідна допомога.

🔷Виконані роботи:

👉Підсипка та грейдерування аварійних ділянок доріг в с.Спаське по вул.Невечерівка та вул.Академіка В.Кременя.

👉Працівники ОК «Спаський» (обслуговуючий водний кооператив) проводили роботи по безперебійному забезпеченню населення водою та виконували ремонтні роботи.

👉Спаський ліцей з початку навчального року відновив очну форму навчання. 👉Працівниками ліцею та батьками облаштовано укриття з відповідними умовами для дітей.

👉По скошуванню трави, видаленню порослі та чагарників в населени пунктах округу, територій закладів культури, СЛА та ФАПів, ліцею та дитячого садочка.

👉З благоустрою центрального кладовища по вул. Успенська.

👉По заміні прожекторів та ламп на стовпах вуличного освітлення..

👉Працівниками сільського Будинку культури та дитячого садочка надавалась допомога ЗСУ (в’язали теплі носки, готували випічку).

🤝Особливо хочу подякувати всім жителям Спаського старостинського округу, які з перших днів широкомасшабного наступу росії стали на захист Батьківщини🇺🇦

🇺🇦🙏Вічна пам’ять та слава полеглим нашим захисникам, а саме: Мацаку О.В., Лецику П.В., Гетьманському О.М., та Демченку О.В., які ціною власного життя зупинили наступ агресора

✅Слава Україні!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=518157213767565&set=pcb.518157833767503