Вітаємо із 100-річним ювілеєм жителя села Алтинівка - Григорія Романовича Куземка

Дата: 28.02.2023 09:07

27 лютого, своє 100-річчя відствяткував житель села Алтинівка - Григорій Романович Куземко. Для нашої громади це непересічна і дуже приємна подія.

На долю ювіляра впало чимало випробувань: був учасником бойових дій у часи Другої Світової війни, пережив нелегкі повоєнні роки, радів визнанню Незалежності нашої держави, а сьогодні молиться про мир та Перемогу рідної України.🇺🇦

Григорій Романович все життя присвятив освітянській ниві. Працював вчителем фізики і математики. Ніколи не сидів без діла, навіть у такі поважні роки - доглядає пасіку. До речі, заняття бджільництвом та родинне тепло називає своїми секретами довголіття.

Свій день народження ювіляр зустрічає у великому та дружньому сімейному колі: має сина, двох внуків і трьох правнуків!

Спільно зі старостою Алтинівського старостинського округу Віктором Хоменком та керуючим справами міськвиконкому Олегом Халецьким завітали привітати Григорія Романовича.

🙏 Бажаємо ювіляру міцного здоров'я, поваги і турботи від рідних, душевного спокою та Божого благословення на активне довголіття у доброму настрої!