НА ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.02.2023 16:44

Сьогодні, відбулась чергова тридцять четверта сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання, на якій розглянули нагальні питання життєдіяльності Кролевеччини.

👉Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Кролевецької міської територіальної громади за 2022 рік та Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки за 2022 р.

👉У змінах до бюджету на 2023 рік одноголосно підтримано виділення додаткових коштів на:

👉придбання товарів і матеріалів для потреб ЗСУ та ДФТГ;

👉 виготовлення проєктно-кошторисної документації, ремонтні роботи, в тому числі у харчоблоках дошкільних закладів, облаштування класів безпеки закладів освіти

👉придбання спеціалізованого автомобіля для КП «Ритуальна служба»

👉інші нагальні потреби, що відносяться до сфери житлово-комунального господарства

👉Одноголосно затверджені на 2023 рік Програми:

👉підтримки багатоквартирних будинків,

👉Сільське питне водопостачання

👉Депутати погодили зміни до Програм: "Поліцейський офіцер громади" та заходів національного спротиву

👉Погоджені зміни до Програм: соціального захисту населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, Програми розвитку фізичної культури і спорту та інші.

👉Одностайно прийнято звернення депутатів Кролевецької міської ради восьмого скликання до Міністра освіти і науки України Шкарлета Сергія Миколайовича, Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Бабака Сергія Віталійовича, народних депутатів України Ананченка Михайла Олеговича, Молотка Ігоря Федоровича та Скрипки Тетяни Василівни з питання збільшення видатків загального фонду Державного бюджету України на 2023 рік для оплати праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради.

👉Також, депутатами розглянуті та затверджені рішення, які стосуються освіти, житлово-комунального господарства, комунальної власності і земельних питань

🤝Вдячні депутатам за згуртованість та прийняття важливих рішень життєдіяльності нашої громади