Увага 2 та 3 березня 2023 року року у приміщенні Центру надання соціальних послуг відбудеться видача допомоги для внутрішньо переміщених осіб .

Дата: 01.03.2023 11:41

2 та 3 березня 2023 року року у приміщенні Центру надання соціальних послуг Кролевецької міської ради відбудеться видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської областей та АР Крим, які фактично проживають на території Кролевецької міської територіальної громади. Один продуктовий набір на родину. Видача буде проводитись за адресою: м. Кролевець, вул. Івана Дударя, 37 (ДС № 10), з 9.00 до 15.00. При собі мати оригінал документу, що посвідчує особу та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Довідки за телефоном 5 24 57.

Гуманітарна допомога отримана за зприяння депутата Кролевецької міської ради Дмитра КОВАЛЬОВА.