Віктор ЛЕХМАН: "Ні на день не зупиняє роботу волонтерський фронт Кролевеччини"

Дата: 01.03.2023 16:14

Ні на день не зупиняє роботу волонтерський фронт Кролевеччини, адже тільки злагоджена і спільна робота всіх українців і міжнародних партнерів дозволить нам перемогти ворога.

🇱🇹🇺🇦Дякую волонтерам благодійного фонду 1K.lt які за кошти, що збирали в Литві організували закупівлю і доставку в Україну парафіну. А вже від сумського благодійного фонду "Міра Help" Кролевецька громада отримала півтони цієї сировини для виготовлення окопних свічок для наших захисників. Парафін для виготовлення свічок передамо до закладів освіти, культури та волонтерам.

💛💙 Завдяки таким свічкам військові можуть зігріти каву, сушити взуття, гріти руки.

🤝 Також дякуємо Кролевецькій підстанції Конотопської станції екстреної швидкої медичної допомоги, зокрема, старшому фельдшеру Миколі Шумило, за допомогу у транспортуванні.

Разом до перемоги! 🇱🇹🇺🇦

Слава Україні!