Вітаємо учнів Кролевецького ліцею 1 та їх наставників з перемогами у Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях

Дата: 02.03.2023 14:13

Міцні знання - гарні здобутки

Незважаючи на повітряні тривоги, завдячуючи мужності ЗСУ, які дають можливість навчатися, учні Кролевецького ліцею №1 випробовують свої знання у різноманітних інтелектуальних змаганнях.

146 учнів закладу взяли участь у XVI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» (зима 2023). За результатами змагань 11 учнів нагороджені Дипломами І ступеня, 24 – Дипломами ІІ ступеня, 30 – Дипломами ІІІ ступеня.

24 учні випробували знання у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта зима - 2023», 2 учасники нагороджені Дипломами І ступеня, 6 – Дипломами ІІ ступеня, 3 – Дипломами ІІІ ступеня.

15 учнів стали учасниками Всеукраїнської дистанційної олімпіади «Всеосвіта осінь - 2022», 4 нагороджені Дипломами ІІ ступеня, 2 – Дипломами ІІІ ступеня

ВІТАЄМО переможців та їх наставників https://docs.google.com/.../1AwFA0sHsVu8PdnbrLiDf.../edit...

Бажаємо подальших здобутків і перемог!