Вихованці ДЮСШ «Олімп» Антон ЯНОВИЧ і Володимир БОНДАРЕНКО показали високі результати на Чемпіонаті України з лижних гонок

Дата: 03.03.2023 11:48

З 24 лютого по 02 березня у місті Яворів, Львівська область на базі Західного реабілітаційного центру відбувся Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат. Вихованці ДЮСШ "Олімп" Кролевецької міської ради Янович Антон та Бондаренко Володимир виступали на даних змаганнях. Янович Антон виступав у складі збірної команди Сумської області на даних змаганнях.

У гонці вільним стилем - Янович Антон - 10 місце, у гонці класичним стилем Бондаренко Володимир - 12 місце.

ІІ місце - командний спринт (естафета юнаків) 2х1000 метрів у складі Сумської області Янович Антон,

ІV місце - командний спринт (естафета юнаків) 2х1000метрів у складі Сумської області-2 Бондаренко Володимир.

Змішана командна естафета (2юн.+2дівч.) до складу якої входив Янович Антон команда виборола І місце.

У загально-командному заліку до складу якої входив наш вихованець Янович Антон виборола І місце на даних змаганнях.

Вітаємо наших вихованців з високими досягненнями та тренера Скороходову Л.О. за підготовку.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=170976915689905&set=pcb.170977479023182