Дата: 06.03.2023 13:56

Сьогодні, 06 березня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

🔷За результатами наради, дав відповідні доручення:

👉КП «Кролевецька лікарня»: контроль за проведенням ремонту відділення та харчоблоку.

👉Відділ ЖКГ: виконати розрахунки та якнайшвидше провести тендер по закупівлі послуг, робіт з ямкового ремонту, грейдування та підсипки доріг місцевого значення.

👉КП «Акватермо»: контроль за температурним режимом у закладах освіти, охорони здоров’я, культури.

👉КП «Ремдільниця»: продовжити роботи з прибирання доріг, тротуарів, скверів, паркових зон від піску, грунтових наносів, сміття, гілля та його безпосереднє вивезення

👉продовжити роботу по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів.

👉КП «Кролевецька ЖЕК»: провести обговорення з мешканцями робіт з реалізації програми підтримки багатоквартирних будинків.

👉КП «Ритуальна служба»: продовжити роботи з видалення аварійних дерев та утримання у належному санітарному стані кладовищ.

👉Контроль за благоустроєм та санітарним станом у населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття.