Команда кролевецьких туристів взяла участь в Чемпіонаті України з лижного туризму

Дата: 07.03.2023 09:34

Природа Карпат завжди милує своєю надзвичайною красою. Зимою тут просто чарівно: такі відкриваються краєвиди перед очима, що іноді стає просто моторошно. Велич суворих стрімких вершин, покритих патлатими кучугурами найбілішого в світі снігу; гірлянди кришталевих бурульок, що подекуди звисають з-під стріх; у білі кожушинки вдягнуті сосни, буки і смереки... І це ще не всі емоції команди вихованців туристсько-краєзнавчого напряму.

1-4 березня 2023 року команда кролевецьких туристів прийняла участь в 4-му Чемпіонаті України з лижного туризму в с. Яблуниця Івано-Франківської області, де зібралося 9 команд.

Програма змагань включала командну смугу перешкод, лижний маршрут та естафету.

Склад команди:

Оболоник Данило,

Глушко Владислав,

Саприка Марина,

Перепелицина Каріна,

Страфун Кирил,

Сидоркін Єгор,

Самойленко Владислав.

Тренери: Вікторія Ростальна та Наталія Ахроменко.

Наша команда виступила гідно, виборовши 5 місце в загальному заліку.

Участь вихованців у змаганнях доповнила емоції нових знайомств, силу духу боротьби за перемогу та щирості господарів змагань.

Більше фото тут https://www.facebook.com/CPO.Krolevec/photos/pcb.224145423356269/224144713356340/