У Центрі первинної медико-санітарної допомоги представили заступника директора з медичного обслуговування населення Олену АЛЄКСЄЄНКО.

Дата: 07.03.2023 14:12

Олена Анатоліївна закінчила в 1987 році Дніпропетровський медичний інститут. Має 35 років медичного стажу. Останні роки працювала заступником головного лікаря з медичної роботи Конотопської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги та лікарем - терапевтом сільської лікарської амбулаторії с.Спаське та міської лікарської амбулаторії №2.

Бажаємо заступнику директора з медичного обслуговування населення втілювати ідеї та задуми щодо надання якісної медичної допомоги, успішно розвивати могутню первинну ланку. Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка колег.

Разом до Перемоги