Зі святом дорогі жінки! Привітання Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА

Дата: 08.03.2023 13:23

Українки не тільки найкрасивіші, але й надзвичайно сміливі. Вами захоплюється увесь світ!

💛💙 Cаме на тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших справ і найважчих професій. З початку війни чимало жінок поповнили лави ЗСУ. Ви не лише куховарите, а й рятуюєте життя воїнів, розробляєте операції та воюєте на рівні з чоловіками.

💛💙 Кожна кролевецька господиня стала волонтером. Ваші тендітні жіночі руки збирають захисникам на передову допомогу, печуть смаколики, плетуть захисні сітки, в’яжуть теплі шкарпетки. А дівчатка малюють яскраві малюнки для воїнів. Кожна з вас справжня берегиня українського роду!

💛💙Дякую вам за хоробрість, патріотизм, турботу та виваженість.

💛💙У святковий день щиро бажаю сімейного тепла, добра, затишку, міцного здоров’я та мирного неба!

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН