СЬОГОДНІ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Дата: 09.03.2023 14:30

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН: "Сьогодні, 9 березня, в Україні вшановують пам’ять Великого Кобзаря. Цього року славнозвісному українському письменнику виповнилося б 209 років.

💛💙 У пам’ятний день у Кролевці, біля погруддя Т.Г.Шевченка спільно з депутатами, молоддю, громадськістю зібралися послухати безсмертне слово Кобзаря.

🤝 Щиро вдячний талановитим кролевецьким декламаторам Олексію Булаху та Вероніці Ракоїд, працівникам культури, учасникам народного аматорського вокального ансамблю «Вербиченька» Гречкинського будинку культури за неперевершене декламування поезії Тараса Шевченка.

💛💙 Сьогодні всі українці об’єдналася для боротьби з московським ворогом. Ми всі розуміємо, що головне завдання нашого покоління – виконати заповіт Шевченка – з Божою допомогою побороти російське зло.

Слава Великому Тарасу!

Слава Україні!"

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6026004460848750&set=pcb.6026005034182026