На Кролевеччині відбулися змагання з техніки пішохідного туризму.

Дата: 13.03.2023 13:35

11 березня 2023 року відбулися міські змагання з техніки пішохідного туризму Центру позашкільної освіти. У заході прийняло участь 64 вихованці туристсько-краєзнавчого напряму. Змагання проводились з метою популяризації та розвитку туризму як одного з масових видів спорту, покращення фізичного виховання школярів, зміцнення їх здоров’я, удосконалення туристських вмінь та навиків набутих під час змагань.

Юні спортсмени показали належний рівень знань техніки пішохідного туризму. Всі учасники змагань отримали солодкі призи, а переможці - грамоти.

Незабаром весна: і туристи Кролевеччини чекають нових дистанцій на лоні природи.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися туризмом та закріплювати знання і уміння під час змагань.