На Кролевеччині відзначили День українського добровольця

Дата: 15.03.2023 11:58

Сьогодні, 14 березня, відзначають День українського добровольця. З перших днів повномасштабного вторгнення у Кролевці згуртувалось добровольче формування територіальної громади. Це мужні, сміливі і безкомпромісні чоловіки та жінки. Яких ми разом з очільницею Конотопської районної військової адміністрації Тетяною Сизон мали за честь привітати зі святом.

💛💙 Від Кролевецької міської ради, депутатського корпусу та всієї нашої громади передав захисникам сертифікат на суму майже півмільйона гривень для придбання засобів оперативного зв’язку.

🤝 Подякував добровольцям за відданість українському народу та щиру любов до рідної землі. Побажав захисникам міцного здоров’я, сили духу, благополуччя, перемоги та миру!

🤝 Окремо дякую працівникам культури і творчим колективам Кролевеччини за музичні і хореографічні вітання для наших воїнів.

Слава нашим захисникам і захисницям!

✅Слава Україні!

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН