Сьогодні, у міській раді відбулась зустріч представниками Конотопської міської організації Товариства Червоного Хреста

Дата: 15.03.2023 16:19

Сьогодні, у міській раді відбулась зустріч керівників, відповідальних працівників соціальної сфери, медицини, молоді і спорту, економічного розвитку та інфраструктурних проєктів із головою Конотопської міської організації Товариства Червоного Хреста - Тетяною Міщенко і спеціалістом по організації волонтерства Діаною Ющенко.

👉Представники ТЧХ розповіли про свою роботу та перспективи співпраці з міською радою, щодо надання необхідної допомоги у соціальній сфері.

👉Присутні обговорили потреби і намітили дорожню карту конструктивної, подальшої співпраці та шляхи спільної реалізації діючих проєктів.